Anasayfa Medya Haberler Usta Kalıp, İnşaatlara Endüstriyel Perde ve Kolon Kalıplarıyla Güvenli Çözüm Sunuyor
Usta Kalıp, İnşaatlara Endüstriyel Perde ve Kolon Kalıplarıyla Güvenli Çözüm Sunuyor

Usta Kalıp, İnşaatlara Endüstriyel Perde ve Kolon Kalıplarıyla Güvenli Çözüm Sunuyor

Usta Kalıp, endüstriyel perde ve kolon kalıp hizmetiyle inşaat sektörüne güvenli çözüm sunuyor.

Usta Kalıp, yaklaşık 25 yıldır inşaat sektöründe kalıp ve tabliye atmada kara ve endüstriyel kalıp hizmeti vererek çözüm ortaklığı yapıyor. Endüstriyel yapılardan altyapı inşaatlarına, yüksek yapılardan köprü ayaklarına, konut inşaatlarından istinat duvarlarına kadar farklı yapılarda her türlü kalıp sistemiyle firmalara hizmet veren Usta Kalıp, inşaatlarda Ahşap Kirişli Kalıp Sistemini perde, dairesel perde, tek yüzlü perde, kolon ve ayarlanabilir kolon kalıbı olarak kullanılıyor.

Usta Kalıp Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kavaklıoğlu, inşaatlarda isteğe göre kara kalıp veya endüstriyel kalıp çeşitlerini kullandıklarını, firma veya şahısları inşaatlarda kolon ve perde atmada çözüm ortaklığı sunduklarını ifade etti.

Az İşçilik ile Düzgün ve Kaliteli Yüzeyler

Usta Kalıp olarak bütün işlerinde kalite yönetim sistemlerine uyarak emniyetli ve güvenli bir şekilde hizmet verdiklerinin altını çizen Ali Kavaklıoğlu, “Kara veya endüstriyel kalıp sistemi ile inşaat sektöründe firma veya kişilere çözüm ortaklığı yapıyoruz. Günümüzde inşaat sektöründe artık endüstriyel kalıp sistemine geçiliyor. Biz de en sağlam ve güvenli bir şekilde endüstriyel kalıp ile firmalarımızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bu sistemde kalıp yüzeyi geniş ve düz olduğu için pürüzsüz bir beton yüzeyi elde ediliyor. Ayrıca özel kesitli veya dairesel kolon kalıplar da oluşturulabiliyor. Sistemin en önemli özelliklerinden biri de az işçilik ile düzgün ve kaliteli yüzeyler elde edilmesidir. Oldukça ekonomik olan bu sistem hem çok kullanışlı hem de hızlı olmasıyla avantaj sunuyor. Ayrıca aynı parçalar ile farklı projeleri çözmek de mümkün.” ifadelerini kullandı.